Techninė mašinų apžiūra

Apsaugokite savo automobilį nuo rimtų gedimų reguliariai atvežant techninei apžiūrai. Mes rekomenduojame nurodytais laikotarpiais atlikti mašinos patikrą. Taip pat siūlome patikrinti mašinos techninę būklę artėjant žiemai, arba prieš planuojamas ilgesnes keliones. Kruopšiai ir i išsamiai atliksime techninę Jūsų mašinų apžiūrą:

  • kad už gedimų pasekmes Jums nereikėtų išleisti didelės sumos,
  • kad esant blogoms eismo sąlygomis važiuotumėte techniškai tvarkinga mašina,
  • kad kelionėje Jūsų mašina nepridarytų Jums rūpesčių.

Reguliari automobilio techninė priežiūra kainuoja pinigus. Tad kodėl važiuoti į automobilių taisyklą, jei mašina atrodo veikia gerai?

Kai kurie gedimai ar nusidėvėjimai tik tuomet būna pastebėti, kai jau automobiliui gresia kapitalinis gedimas.

Daug problemų padaro vis daugiau žalos, kuo ilgiau jos būna ignorujamos. Tai taip pat taikoma automobilio priežiūrai. Kas praleidžia keitimo laikotarį arba akivaizdžiai ignoruoja gedimus, tam už pasekminius nuostolių remontus tenka mokėti dažniausiai tikrai brangiai. Nors šio kainos sprogimo paprastai galima išvengti, automobilį reguliariai patikrai nuvežus į autotaisyklą.

Pavyzdžiui alyvos keitimas jokiais būdais neturėtų būti vilkinamas. Kitaip susidaro purvas, alyvos perdavimo vamzdeliai užsikemša ir besisukančios detalės pradeda stipriai nusidėvėti. Tai gali davesti iki totalaus variklio gedimo. Sugedus pvz keturiu cilindrų motorui, kaina gali išsaugti iki keleto tūkstančio eurų. Tai tik vienas iš pavyzdžių, kodėl kiekvienas iš mūsų turėtų laiku pasirūpinti savo mašina.


Audi, BMW, VW bei Mercedes Benz techninė apžiūra

Audi, BMW, Mercedes ir VW turi lanksčius techninės priežiūros intervalus. Šiuose automobiliuose yra integruoti jutikliai, kurie stebi pagrindinias variklio dalis, ir taip nustato idealų patikrinimo laiką. Daugeliui modelių galima teigti prielaidą, kad techninė apžiūra turėtų būti atliekama po 30.000 arba 25.000 km arba kas du metai, jei per juos nepravažiuotas nurodytas kilometražas.

Reguliarus tepalų lygio patikrinimas ir jos keitimas džiugina automobilio variklį. Susiekite su mumis del Jūsų automobilio techninės apžiūros.