Apie mus

Jūsų paslaugoms ir Jūsų mašinų gerovei dirbame jau apie 20 metu. Tobulėjant mašinoms ir technologijoms nuolat atnaujiname remonto techniką, bei įsigijame naujausias mašinų remonto aparatūras. Mūsų atliekami darbai naudojant pagerinta ir naujausią aparatūrą palegvina mums darbų atlikimą, sumažiną remontavimo laiką, bei sutaupo Jums apmokėjimo išlaidas.

 

Mūsų automobių taisyklą lengvai rasite Baltijos gatvėje 90A, netoli ''IKI'' parduotuvės.

 

 

autotaisykla_apie_mus.jpg

Jaukus laukiamasis ir karšta kava

Kol apžiūrėsim ir sutvarkysime Jūsų automobilį, kviečiame jaukiai palaukti mūsų serviso laukiamajame, atsigerti karštos kavos, bei paskaityti įvairius žurnalus.

Kol apžiūrėsim ir sutvarkysime Jūsų automobilį, kviečiame jaukiai palaukti mūsų serviso laukiamajame, atsigerti karštos kavos, bei paskaityti įvairius žurnalus.

Kokybė ir naujausia technika

Mes garantuojame Jums mūsų darbo kokybę. Nuolat atnaujiname ir tobuliname savo aparatūrą į naujausią techniką. Palikdami mums savo automobilį Jūs ne tik gausite kokybišką darbo rezultatą, bet tuo pačiu ir sutaupysite. Naudodami naujausią techniką mes sutaupome savo darbo laiką, Jūs - savo pinigus. Nedelskite ir įsitikinkite tuo patys.

Patraukli kaina

Remontuojant mašiną dažnai galima pasirinkti keletą eigos variantų: pigesnį, greitesnį, brangesnį ar ilgalaikiškesnį. Nuo pasirinktų galimybių ir norų priklauso ir kaina. Mes visuote atsižvelgsime į Jūsų galimybes ir norus, ir patarsime patikimiausią sprendimą. Mūsų kainos neviršija mūsų darbo kokybės. Sutaupysite daugiau tapdami mūsų nuolatiniais klientais.

Prioritetai

Visų svarbiausia mums yra klientas, na ir žinoma, jo mašina. Mes išsamiai aptariame su savo klientais visus reikiamus ir būtinus mašinos remonto darbus. Detaliai paaiškiname taisymo eigą, apskaičiuojame remonto bei reikiamų detalių užmokestį. Klauskite mūsų! Мūsų komanda padės Jums išsiaiškinti visus neaiškumus.